Hlavní menu

Články

Odkazy

Anketa

Jak jsi se o JuniorTV dozvěděl?

Výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Novinky

JuniorTV na ČT1!

27. února 2011

JuniorTV v pátek 25.února navštívila vysílání Dobrého rána s Českou televizí. Členové televize si prohlídli zázemí ostravského studia ČT, dostali se do živého vysílání a HLAVNĚ natočili EXKLUZIVNÍ reportáž ze zákulisí i předkulisí České televize! Video sice v televizi bude až za pár sní, ale pro nedočkavé je na internetu už TEĎ!

Honza Bendig v JuniorTV

25. září 2010

Už brzy v tomto příspěvku můžete vidět celý nesestříhaný rozhovor s Honzou Bendigem!veroxybd.com

JuniorTV Kopřivnice nyní po celé ČR!

7. prosince 2009

000307Po dlouhých měsících usilovného jednání se nám povedla luxusní věc! JuniorTV si bude nyní moct pustit v televizi každý a je úplně jedno, jestli je z Kopřivnice, z Ostravy, nebo z Prahy!!! Povedlo se nám zajistit, že se náš magazín bude pravidelně vysílat také na celostátní televizi NOE!!! Úvodní díl uvede TV Noe v sobotu 16.ledna 2010 v 8:45! Vzpomeneme si v něm na letošní adrenalinový Downhill , zajdeme se podívat na kopřivnický Bubla City Ranč a poslechneme si kapelu BW Bunny a ještě daleko více!  Takže se rozhodně můžeš začít těšit! A kdyby jsi to náhodou v sobotu nestihl, tak nemusíš být smutný, protože tento první díl se bude na TV Noe ještě v různých časech 8x opakovat!

Start nové série vysílání JuniorTV

26. září 2009

ooo

JuniorTV po prázdninách nabrala nové síly a chystá se uvést na TV obrazovky nové díly. Startujeme již od 2. září a můžeš se zase vidět ve všemi svými kamarády: s Mirkem, Lukášem, Janou, Paikym a dokonce i s novými tvářemi. Takže si nezapomeň v pátek 2. října v 6 večer pustit KTK a koukat!

JuniorTV na Rádiu Helax

22. června 2009

Kdo má doma rádio a má nás rád, tak by si ho měl zapnout ve středu 24.6. a naladit stanici Rádia Helax (93,7 FM). Budeme hosté pořadu Zevling, který je od 13 do 16 hodin a budete mít šanci se dozvědět spoustu věcí o naší televizi. Jelikož to prý půjde živě, tak nám držte palce, ať to není moc veliký trapas :). a Zde již slíbený nesestříhaný rozhovor:

Web JunTV.cz běží už půl roku

24. května 2009

Web JuniorTV Kopřivnice

Je to neskutečné, ale je tomu vážně tak 🙂 Před půl rokem byly stránky přesunuty zde na doménu Juntv.cz ze stránek www.juniortvkopr.snadno.eu a tak si dovolujeme ukázat menší rekapitulaci:)

Stránky navštívilo za tu dobu (od 23.12.2008 do 23.5.2009)

48256 návštěvníků! což dělá průměr 265lidí/den

A teď více do podrobna pro analytiky, odborníky a šťouraly:

Žebříček zemí, ze kterých se lidé připojovali na náš web

 1. Česká Republika  – 56,06%  všech návštěvníků
 2. Polsko – 27, 16%
 3. Slovensko – 4,64%
 4. USA – 2,07%
 5. Německo – 1,83%

Prohlížeče, kterými se návštěvníci dívali:

 1. Mozilla Firefox –  50.4%
 2. Internet Explorer – 29.5%
 3. Google Chrome – 9.3%
 4. Opera – 5.5%
 5. Ostatní – 5.3%

Operační systémy:

 1. Windows 94.7%
  Windows XP 58.3%
  Windows Vista 26.8%
  Windows Server 2003 6.2%
  Windows 2000 2.5%
  Windows 98 0.3%
  Windows NT 0.6%
  Windows 95 0.0%
  Windows ME 0.0%
 2. Ostatní 5.3%
  Mac OS X 1.9%
  1.6%
  Ubuntu Linux 1.0%
  Linux 0.5%
  Debian GNU/Linux 0.2%
  Solaris 0.0%
  SuSE Linux 0.1%
  Gentoo Linux 0.0%
  Palm OS 0.0%

Zdroj: WordPress FireStats

JuniorTV nově na Stream.cz

24. května 2009

Od nynějška (18.díl) budeme ukládat naše vysílání na český portál Stream.cz místo dosavadního velmi populárního YouTube. Největší výhoda Streamu je ta, že nejsou žádné časové limity, takže se celý díl v pohodičce vleze a nemusí se půlit a pak se nemusí hledat ta druhá polovina:) Další výhoda je ta, že na Streamu jsou jen a pouze čeští diváci a videíí není tolik, takže si slibujeme že na Streamu se rozhodně neztratíme a ještě přilákáme nové diváky!! 🙂

Speciální tuning díl

24. dubna 2009
Zdroj: www.njauto.cz

Ilustrační foto, zdroj: www.njauto.cz

Ahoj, titulek nelže! Připravujem pro Tebe speciální díl věnovaný jedné z největších motoristických akcí v ČR! A bude se jednat o ověřenou akci Tip Cars Tuning Show 2009. Budeme tomu věnovat celý speciální díl 🙂 Jelikož jsme byli na celé akci jako jediný televizní štáb, můžete se těšit na rozhovory s účastníky tuningu a exkluzivní záběry ze zákulisí celé akce. Ve vysílání bude tento speciál od 1. do 13. kvetna!

A NAVÍC VELKÝ BONUS!

Výsledky K-Faktor

18. dubna 2009

Výsledky pěvecké soutěže K-Faktor 2009:

Jednotlivci:

1.místo Karolína Špačková (Sen)

2.místo Tereza Nedjalková (Šípková Růženka)

3.místo Veronika Kašubová (Zapadlej krám)

Skupiny:

zvítězily Nikola Máchová a Tereza Nedjalková (This is me)

K-Faktor v JuniorTV

30. března 2009

 

V příštím díle (od 3.dubna) se budeme věnovat této pěvecké soutěži. Uvidíte speciální díl, se spoustou záběrů od castingů, přes základní kolo až po finále, které natáčela KTK. Uvidíte záběry, které byste jinde vidět nemohli. JuniorTV patřila k jedněm z nejduležitějších partnerů soutěže a to tím, že 3 z nás celou soutěž moderovali a dokumentovali a výsledkem je 15 minutový pořad o celé soutěži. 

Záznám celého finále poběží pak ve Zpravodaji KTK od 3. do 9. dubna 2009

Uvidíte spoustu záběrů z:

Poté se zase vrátíme k našemu klasickému vysílání.

Spoluprace s koprivnice.cz

10. března 2009

V pondělí se nám povedlo navázat spolupráci s oficiálním městským portálem www.koprivnice.cz Takže je-li někdo kdo má dodnes problém zapamatovat si naše stránky, tak ať zkusí www.koprivnice.cz a tam už nás najde:)

Zvětši kliknutím
Zvětši kliknutím

Nový archív!

28. února 2009

Tak konečně! Ode dneška si můžete vklidu pustit všechny naše díly na těchno stránkách. Stačí, když se podíváte do archívu a u každého dílu najdete od nynějška dvě okna, kde jsou oba dva díly. Už se Vám nestane že se jednoduše na YouTube ztratíte. 🙂 je to o hodně přehlednější a rychlejší. Samozřejmě, že jsme také původní formu prohlížení zachovali. Více v ARCHÍVU!

Všechny námi natáčené videa jsou v rozlišení 16:9

Ing. Mlíčko BONUS!!!

15. února 2009

Rozhodli jsme se pro všechny fanoušky Ing. Mlíčka dát do MP3 formátu básničku a písničku, kterou pro Vás laskavě složil pan Mlíčko:)

ulozeny-snimek-11.jpg

Optimistická báseň Ing. Mlíčka ve formátu MP3 ke stažení ZDE

Písnička knoflíky lásky Ing. Mlíčka ve formátu MP3 ke stažení ZDE

Týdení spoždění vysílání

3. února 2009

ANO!!! Opravdu chřipková epidemie dolehla i na náš tým a roprášila nás jak kuželky na bowlingu. Proto jsme byli nuceni premiéru 10. dílu o týden posunout. Normálně pak díl poběží další dva týdny. V tento „nemocný“ týden (od 2. do 9. ledna) běží v našem čase alespoň klip. 🙂

Comeback k vysílání

28. prosince 2008

Od 2.ledna se vrátíme opět k našemu 14 denímu vysílání JuniorTV. Uvidíte shrnutí našeho minulého a docela zásadního roku 2008 a od 16.ledna již připravujeme nový díl plný zajímavých informací, namátkou: Velký rozhovor s Anetou Langerovou, který poskytla Junior TV po svém koncertu.:)sports74.ru

Naše fotka na portálu Super.cz!

20. prosince 2008

Určitě si vzpomínáte na velkou reportáž z Tatrafestu 2008 a právě na této akci se nám poštěstilo vyfotit se s Ewou Farnou a fotka přišla redakci serveru Super.cz tak zajímavá, že jí zveřejnili na hlavní stránce Seznamu.cz   (pro lepsi nahled na obrazek kliknene)

Fotku pak můžete vidět

zde !

Repríza reportáže z Tatrafestu

14. prosince 2008

Na úplném konci roku 2008 jsme se rozhodli znovu odvysílat v KTK megareportáž z letošního Tatrafestu. V televizi by měl Tatrafest běžet od 19.12.2008  do 2.1.2009 v našem vysílacím čase v 18 & 22 hodin. V reportáži uvidíte mimojiné  Ewu Farnou, Adélu Gondíkovou, Věru Špinarovou a další..

Vánoční song

10. prosince 2008

V rámci všeobecného Vánočního nadšení jsme v redakci nahráli pulminutovou Vánočni klasiku 🙂 stáhnout si ji můžete (ale nemusíte 🙂 ) zde

P.S.: neberte to vážně, ale pouze s nadhledem 🙂

Nové stránky

23. listopadu 2008

Od soboty máme nový design stránek:) Nyní už jsou stránky umístěné na našem webu www.juntv.cz a ne na stránkách Websnadno. Nyní by stránky měly být přehlednější a také by měly rychleji načítat:)

A ted fakta a čísla ke starým webovkám:

www.juniortvkopr.snadno.eu

Děkujeme starým stránkám  a budete navždy v našich ♥ … Redakce JuniorTV

Spolupráce s projektem Sedr-tv.cz

18. listopadu 2008

Koncem minulého týdne jsme začali spolupracovat s projektem Sedr-tv.cz,který sdružuje snad všechny televize v ČR podobné té naši a tak na ní můžete najít náš profil a všechny reportáže co jsme odvysílali, ale pozor, ne jako celý vysílací blok, ale jako jednotlivé reportáže:) podívat se na náš profil můžete zde a na videa zde.

Mlíčko bez cenzury

15. listopadu 2008

Jak bylo uvedeno ve vysílání, Mlíčko bez cenzury (po slibované 22hodině)najdete v archívu nejpozději v pondělí. Bude tam jaksi rozčarování celé diskuze a nové tanečky.

Plakáty Junior TV

14. listopadu 2008

Povedlo se nám zajistit nátisk takových prvních plakátků:) Pomohla nám s tím kopírka v DDM, takže děkujeme nejen kopírce, ale i  pracovníkům DDM. Plakátky by měly být (jesi je někdo neodcizil, či nepoškodil ) umístěné v DDM, na Městském Informačním centru, na Městském úřadě, v KTK a na základních školách v Kopřivnici.:)

Nový design stránek

21. října 2008

Dneškem jsme trochu pozměnili design stránek:) měly by být nyní o něco přehlednější, protože je menu nahoře. Zatím je to pouze v testovacím režimu (podle ohlasu návštěvníků) proto vás prosíme, jestli byste byli tak hodní a napsali nám do Vzkazů, který vzhled byl lepší.

První část říjnového vysílání

3. října 2008

V první části říjnového vysílání uvidíte:

Ve druhé části říjnového vysílání pak bude:

Další díl vysílání, nová doména Junior TV

1. října 2008

V pátek je připraven další díl (rozdělený na dvě části) naší mladičké JuniorTV. Takže připravte si popcorn 🙂 taky proto, že nás od pátku můžete vidět téměř každý den.

Dále bychom moc chtěli poděkovat vedení KTK, že nám zařídilo novou doménu, takže od nynějška najdete tyto stránky nejen na www.juniortvkopr.snadno.eu ale taky na www.juntv.cz a www.juntv.wz.cz .
Děkujeme moc.

Článek v Kopřivnických Novinách o Junior TV

11. září 2008

Dnes o nás vyšel zajímavý článek v Kopřivnických Novinách. Děkujeme paní redaktorce Mazalové, že s námi spolupracovala.

Pro ty, kdo si Kopřivnické noviny nestihl koupit jsme tady dali fotografii z novin.

Nové fotky ve fotogalerii z Tatrafestu

7. září 2008

Fotogalerie doplněna asi o 30fotek z Tatrafestu 🙂 Určitě se koukněte, nebudete litovat.  – pro doplnění fotky jsou ztažené z našeho videozáznamu, takže nejsou převzaté z nějakých jiných webů.

Premiéra

5. září 2008

Dneska máme premiéru:) Určitě nás sledujte a ještě dnes večer by se celý náš pořad měl oběvit v archívu na této stránce, tak se určitě mrkněte. Navíc do sekce Fotogalerie se připravujou fotky s natáčení:) a uvažujeme na YouTube zveřejnit i pár pokažených záběrů, které moderátorům prostě nevyšly… (Hlavně kazí Lukáš a nebo se snaží udržet dobrou náladu?  a jak říká, sbírá materiál pro svou unikátní reportáž o zkažených záběrech… )

Poděkování firmě Neon Image

1. září 2008

Chtěli bychom poděkovat firmě Neon Image, která nám zdarma propůjčila svůj reklamní panel v centru Kopřivnice pro naši reklamu:) Děkujeme moc.

Reportáž Tatrafest 2008

31. srpna 2008

Včera jsme měli jedinečnou možnost dostat se na Tatrafestu největším hvězdám našeho showbussinesu (či jak se to píše) a připravujeme pro vás nejenom celou velkou reportáž, ale také rozhovory s Ewou Farnou, Matějem Ruppertem a Tonyi Gravesovou s kapely Monkey Bussines, Věrou Špinarovou, Adélou Gondíkovou atd.. Dotazovaným moc děkujeme za ochotu 🙂 a přejeme mnoho štěstí. A Vy, naši diváci se máte opravdu na co těšit:D

Dokument Schody 2008

25. srpna 2008

Na webu přehlídky Schody si můžete prohlédnout náš takový první oficiální počin a je to dokument ke Schodům 2008. Samozřejmě má ještě svoje mouchy, ale věříme, že se budeme i nadále zlepšovat a ostatní počiny budou mít stoupající kvalitu. Podívat se můžete na http://schody.koprivnice.org/schody2008-juniortv.wmv (jediná nevýhoda je velikost celého pořadu – cca. 53MB, ale je to dané jeho délkou, která je kolem 17minut.)

******
Ve vysílání KTK se objevil nový kratší klip, který oznamuje o vysílacích časech Junior TV (viz. na hlavní stránce)

Nábor členů redakce Junior TV

18. srpna 2008

Po délší době dálší příspěvek 😀 (ale znáte to – prázdniny, komu by se chtělo něco dělat, zhe?)

Nábor členů naší redakce bude 8.září v 16hodin v DDM v Kopřivnici (DůmDětí a Mládeže).

První díl naší pravidelné zpravodajské relace

30. června 2008

Dneškem začínáme dávat dohromady historicky první díl naší pravidelné „zpravodajské“ relace. Pořad bude odvysílán ihned po dokončení a souhlasu redakce KTK. Už teď Vám můžeme prozradit, na co se můžete těšit. Čekají na Vás reportáže s Posledního zvonění, se Schodů, s Mistrovství ČR  juniorů v ploché dráze, reportáž o zmrzlině a pokud to dobře dopadne, tak hlavním tahákem bude obsáhlý rozhovor s kabelou BURNOUT.:)

Naše stránky zatím za 15denní existenci navštívilo 150lidí, což je pro nás takový malý, ale i velký úspěch. Doufáme, že ostatní návštěvníci budou jen přibývat.:)

Nové fotky ve fotogalerii

29. června 2008

Do fotogalerie jsme přidali dálších 12 fotek, jsou to fotky z akce Schody, posledního zvonění a připravované reportáže na zmrzlinu.

Založení rubriky Novinky

27. června 2008

Byla založena tato super rubrika.

Článek o Junior TV

25. června 2008

Na blogu jednoho regionálního novináře se objevil velmi zajímavý článek týkající se naší televize. Přečíst si ho můžete ZDE.

Schody 2008

14. června 2008

Na letošních Schodech jsme měli opravdu obrovský úspěch. Vyhráli jsme první cenu v kategorii „Vizuální tvorba“. Tímto děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali.